Hakkımızda

klima servisi adana

Çukurova bölgesi, bilhassa ilimiz Adana’da, klimaların bunaltıcı yaz sıcaklarında kurtarıcımız olduğu hepimizce aşikardır. Hayatımızın bu kadar içinde olan klima cihazlarının periyodik bakımlarının yapılması da bu doğrultuda önem arz etmekte ve üzerinde ciddiyetle durulması gereken bir durumdur.

UNUTMAYIN ! ALDIĞINIZ NEFESİN KALİTESİNİ BELİRLİYORSUNUZ…

Klima Bakımı Neden Önemlidir ?

  • Hastalıklardan korunmak için önemlidir,
  • Kötü koku ve bakterilerden korunmak için önemlidir,
  • Klimanızın fiziki ömrü için önemlidir,
  • Enerji tasarrufu için önemlidir.

Neden Fresh Klima ?

İşini sadece mekanik bir aletin tamir ve bakımı değil, aynı zamanda direk insan sağlığı ve yaşam kalitesiyle alakalı olduğunun farkındalığıyla hareket eden firmamız Adananın her semtinde klima bakım, onarım, montaj ve demontaj hizmeti sunmaktadır.

İlkemiz; Doğa dostu ürünler ile kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde sizlere sunmaktır.

UNUTMAYIN ; Dünyada hiç kimse bir malı veya hizmeti daha kötü yapmadan daha ucuza sunamaz. Bir mal veya hizmetin sadece fiyatına bakmak bazı hileleri peşinen kabul etmektir. Fresh Klima ailesi olarak kalitemizin ve sözümüzün arkasındayız…


Evlerinizde gerek soğutma gerekse de ısıtma olarak kullanmakta olduğunuz klima cihazlarınızda arıza tespit ettiğinizde taktirde derhal Adana Klima Servisini arayarak yüksek standartlı teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Adana Klima Servisi Adana'daki tüm semtlerde hizmet vermekte olup siz değerli müşterilerine çok daha hızlı ulaşabilmek ve yerinde bir hizmet sağlayabilmek amacı ile geliştirmiş olduğu mobil gezici ekipleri ile artık 7/24 yanınızda.

adana seo adana web tasarım adana oto kiralama adana rent a car adana rent a car adana oto kiralama