Hakkımızda

klima servisi adana
Çukurova bölgesi, bilhassa ilimiz Adana’da, klimaların bunaltıcı yaz sıcaklarında kurtarıcımız olduğu hepimizce aşikardır. Hayatımızın bu kadar içinde olan klima cihazlarının periyodik bakımlarının yapılması da bu doğrultuda önem arz etmekte ve üzerinde ciddiyetle durulması gereken bir durumdur.

UNUTMAYIN ! ALDIĞINIZ NEFESİN KALİTESİNİ BELİRLİYORSUNUZ…

İşini sadece mekanik bir aletin tamir ve bakımı değil, aynı zamanda direk insan sağlığı ve yaşam kalitesiyle alakalı olduğunun farkındalığıyla hareket eden firmamız Adananın her semtinde klima bakım, onarım, montaj ve demontaj hizmeti sunmaktadır.

Biz kimiz?

Adana Klima Servisi olarak sürekli kendini yenileyen, çağın getirdiği tüm teknolojik imkanları sonuna kadar kullanan genç ve dinamik ekibimiz ile Adana’nın tüm ilçelerine hizmet sağlamaktayız. Özellikle kişisel soğutma konusunun önemli olduğu yaz aylarında ve soğutma ihtiyacı duyulan ticari platformlarda teknik servis ihtiyacının hızlıca sağlanması gerektiğinin bilincinde olarak, bu konuya ekstra önem vermekteyiz. Yoğun geçen Adana sıcaklarında klima servislerini çağırdığınız ama maalesef geri dönüşün olmadığı hatta aradığınız merdiven altı tabir edilen hiç bir yetki belgesi ve sorumluluğu olmayan servisin! telefonlarına bakmadığına şahit olmuş veya o acı tecrübeyi yaşamışsınızdır! Fresh Klima Servisi olarak sizin ve servisimizin uygunluğuna göre birlikte oluşturduğumuz randevu saatlerine kesinlikle riayet etmekteyiz.

Çukurova, Seyhan, Yüreğir ve Sarıçam ilçelerimizden gelen klima teknik servis taleplerini mümkün olabilecek en hızlı şekilde karşılamaktayız. Klima montaj, klima bakım, klima yer değiştirme, klima arıza vb nedenlerden ötürü klima teknik servis ihtiyaçlarınız için bize 05423221422 nolu telefondan ulaşarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınız için de bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Adana Klima Servisi FRESH KLİMA, İKLİMSA YETKİLİ SATICISI VE SERVİSİDİR.

adana midea klima servisi
adana fijutsu klima servisi
adana general klima servisi
adana sharp klima servisi
adana york klima servisi
adana altus klima servisi
adana lg klima servisi
adana toshiba klima servisi
adana airfel klima servisi
adana alarko klima servisi
adana bosch klima servisi
adana samsung klima servisi
adana demirdöküm klima servisi
adana beko klima servisi
adana daikin klima servisi
adana baymak klima servisi
adana mitsubishi klima servisi
adana vestel klima servisi
adana arçelik klima servisi
[/porto_carousel]

adana seo adana web tasarım adana oto kiralama adana rent a car adana rent a car adana oto kiralama