Klima Montajı

Klima Montaj

Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle klima montaj işlemleri alanında uzman yetkili servislerce yapılmalıdır.

Doğru Keşif ve Ürün Tipi Seçimi

Klima montaj servisleri, işlem yapılacak alanı önceden keşfeder, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

Klima montaj servisi; coğrafi bölgeye ve kullanım alanının büyüklüğüne göre kapasite tespiti için yapılmaktadır. Ayrıca kullanıcın sağlığı ve konforu açısından işlemin nereye yapılacağı üzerinde de karar kılınmış olur. Engeller ve yapılması gerekenler belirlenir.

  • Montaj yerinin belirlenmesi
  • Doğru bakır boru ve drenaj tesisatı
  • Doğru arındırma ve vakumlama
  • Doğru soğutkan şarjı
  • Uygun voltaj
  • Çalıştırma öncesi yapılması gereken kontroller
  • Çalıştırdıktan sonra alınan değerlerin, katalog verileriyle uyumunun kontrolü

Doğru ve eksiksiz monte edilen klimalar, sizlere uzun ömürlü kullanımlar sunmakta. Alanında uzman ekiplerle çalışarak hem cihazınızı hem de yaşam alanınızı güvenli hale getirebilirsiniz.

Profesyonel klima montajı

Fresh Klima teknisyenleri, tüm klima sistemlerinin stil, marka ve modellerinin montajı konusunda hizmet vermektedir. Ekibimiz, konut ve ticari klima uygulamaları için çok çeşitli üst düzey markaların tedarikini ve kurulumunu gerçekleştirmektedir . Eviniz, biriminiz veya iş mülkünüz için mükemmel iklim kontrol çözümünü birlikte bulalım.

Yetkili klima uzmanlarınız!

Fresh Klima, İklimSA yetkili Satıcısı ve servisidir; bu, bu ve diğer birçok klima markası hakkında uzman tavsiyesi sağlayabileceğimiz anlamına gelir. Klima teknisyenlerimiz, müşterilerimize en son kurulum hizmetlerini ve en güncel ürün tavsiyelerini sunmamızı sağlayan bu üstün kaliteli, güvenilir markalar hakkında profesyonel eğitim alırlar.

 İşi Ustasına Bırakın, Yetkili Servis Çağırın Mağdur Olmayın!

Nitelikli klima tesisatçılarımız, klimanızın doğru şekilde monte edilmesini ve garantinizin korunmasını sağlayan mevcut Soğutucu Akışkan Kullanım Lisanslarına sahip alanlarında profesyonellerdir. 

Tüm klima markalarının montajını yapmaktayız

Klima montaj ekibimiz tüm marka klimaların montajını yapabilmektedir. Ayrıca tedarik edebileceğimiz ve kurabileceğimiz en kaliteli markalardan bir seçkiye sahibiz:

 

Split sistem klima serimizden bazılarına göz atın – Klimalar

 
  
 
  
 
 

Teknisyenlerimiz, soğutma ve ısıtma gereksinimlerinizi değerlendirecek ve özel bina ve iklim kontrol ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş bir klima çözümü önerecektir.

Split sistem klima montajı

Split sistem klima , tek bir odadan tüm bir eve kadar hemen hemen her uygulamaya uygun bir model ile çok yönlü, enerji verimli bir ısıtma ve soğutma seçeneğidir. Duvara monteli, zemin tipi, kasetli veya bölmeli bir dizi stil ile bir split sistem ünitesi çoğu alana uyum sağlayabilir.

Split sistem klima kurulumu hakkında ekibimizle iletişime geçin.

Kanallı klima montajı

Kanallı klima , birinci sınıf bir tüm ev iklim kontrolü seçeneği sunar. Sessiz, göze batmayan ve binanızın yerleşim planına göre tamamen özelleştirilebilen kanallı klima sistemleri, yeni evinize kurulabilir veya mevcut bir mülke uyarlanabilir.

Bir dizi konut ve ticari kanallı klima kurulum seçeneğimiz var, özel kanallı klima kurulum teklifi için Fresh Klima ile iletişime geçin.

Satış ve sonrası kurulum hizmetleri

Hem satış hemde yetkili servis olan Fresh Klima ile rahatlığı yaşayın! Klima alıp ayrıca servis bulmanız gereken bir klima arayarak zaman kaybetmeyin; Klima teknisyenlerimiz ihtiyaçlarınız için en iyi klima ünitesine karar vermenize yardımcı olabilir, önerilen üniteyi tedarik edebilir ve ardından sizin için profesyonelce kuracaktır. Tüm bunlar, 35 yılı aşan Sabancı kalite ve güvencesiyle! 

0 542 322 14 22 numaralı telefonu arayarak güler yüzlü, deneyimli ekibimizle klima kurulumunuzu bugün yaptırın .

 

MONTAJ HİZMETİ SUNDUĞUMUZ MARKALAR

Midea Klima Servisi

Fijutsu Klima Servisi

General Klima Servisi

Sharp Klima Servisi

York Klima Servisi

Altus Klima Servisi

LG Klima Servisi

Toshiba Klima Servisi

Airfel Klima Servisi

Alarko Klima Servisi

Bosch Klima Servisi

Samsung Klima Servisi

Demirdöküm Klima Servisi

Beko Klima Servisi

Daikin Klima Servisi

Baymak Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi

Vestel Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi

adana seo adana web tasarım adana oto kiralama adana rent a car adana rent a car adana oto kiralama